0224 216 08 61

Yerinde Halı Yıkama

Reel Halı Yıkama

Reel Halı Yıkama - Yerinde Halı Yıkama Hizmeti

evlerinizde ve ya işyerlerinizdeki duvardan duvara halıflexleriniz veya halılarınızı, yere sabitlenmiş ise yada kaldırılamayacak durum da ise, varolan halı veya halıflexlerinizi yerinde yıkayabilmekteyiz. yerinde halı veya halıflex yıkama işleminde sırası ile; güçlü vakum makinası sayesinde önce tozunu alıyoruz, daha sonra halı veya halıflexin cinsine göre hazırlanmış olan şampuanı halı veya halıflexe yedirerek köpürtüyoruz,

Köpürtülen halı veya halıflex fırçalama makinasıyla fırçalanıp varolan lekeler çıkartılmakta, daha sonra yüksek devirli vakumlama makinası ile vakumlama yapılarak halı veya halıflexdeki şampuan ve köpük alınır.

Halı veya halıflex tam anlamıyla durulana kadar halı ve halıflexe su verip vakumlama yapma işlemi devam eder.

Halı veya halıflex tam anlamıyla durulandıktan sonra, sıcak hava üfleyici ile halı ve halıflexlerinizdeki nem alınmakta, halı ve halıflexleriniz gün içinde kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Cinsleri gözetmeksizin her türde ve cinsteki halılar her mevsim Profesyonelce çalışan kurumsal firmalarda yıkatılmalıdır.

Firmamız deneyimli personel ve modern makinaları ile siz değerli müşterilerimize 4 mevsim hizmet vermek için kurulmuştur.

yerinde-hali-yikama

İşyerlerinizde ve evlerinizde bulunan sabit olarak yerde bulunan halılarınızı ve halıflexlerinizi uzman ekibimiz ve son sistem endüstriyel makinalarımızla antibakteriyel şampuanlarla yıkamaktayız. Öncelikle toz alma işlemi yapılır ve yerinde yıkama işlemine başlamadan önce ön temizlik yapılmış olur. Halı cinsine göre kullandığımız şampuanlarla yıkama ve köpürtme işlemine başlanır. Uzman ekiplerimiz sonrasında yerinde yıkama işlemi biter bitmez vakumlama işlemine geçer ve halı yada halıflexleriniz köpükten arındırılır. Son olarak bol su verilerek durulama işlemine geçilir. Son sistem yerinde yıkama makinalarımızla vakumlama işlemi bittikten sonra halıdaki tüm nem ve ıslaklık alınmış olur ve ertesi güne halılarınız ve halıflexleriniz kullanıma hazır hale gelmiş olur. Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Sunduğumuz Yerler: Camii´ler, Kuran Kursları, Oteller,işyerleri , Evler, Plazalar, Residence ve Depolardır. Profesyonel Yerinde Halı Yıkama Hizmeti