0224 216 08 61

Halı Şampuanları Nasıl Olmalıdır?

Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 2 Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir. Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın, halınızı yıpratmayın.

HALI YIKAMADA DERİNLEMESİNE TEMİZLENMİŞ HALI İLE YÜZEYSEL TEMİZLENMİŞ HALI ARASINDAKİ FARK NASIL ANLAŞILIR?

 

 

Kirleri çıkarmak yerine,halınızın dibine hapseden yüzeysel temizlik

Temiz gibi görünebilir, aldatıcıdır.

Ev tozu akarlarına yaşam alanı oluşturur.

Bakteriyel ve alerjik reaksiyonlar.

Renkler mat ve cansızdır.

Erken Kirlenir.

Halınızın dip noktasına kadar derinlemesine temizlik

Yapışkan bir kalıntı kalmaz

Renkler canlanır ve parlar.

Antibakteriyel ve hijyenik hale gelir.

Kötü koku kalmaz.

Erken Kirlenmez.


Halı yıkamada derinlemesine yıkanmış halı her zaman parlak ve renkleri canlıdır. Halıyı bir köşesinden katlayıp hav aralarına baktığınızda hav aralarında tüy dâhil hiçbir nesneye rastlayamazsınız. İyi yıkanmış bir halıyı bu kriterleri kullanarak anlayabilirsiniz.

Halı yıkamada yüzeysel temizlenmiş halı mat ve renkleri cansızdır. Halıyı bir köşesinden kıvırıp hav aralarına baktığınızda tüy ve diğer nesnelere rastlayabilirsiniz.

Halı Şampuanları Nasıl Olmalıdır? ile ilgili görsel sonucu